Pompy ciepła

ROMITEX

energia

Co to jest pompa ciepła?

Pompy ciepła to ekologiczny i bardzo ekonomiczny sposób na zapewnienie ogrzewania w naszych domach!  Energię potrzebną do ogrzania budynku pompy ciepła pobierają z natury – z powietrza, wody lub ziemi.  Następnie, przy minimalnym poborze energii elektrycznej, produkują ciepło dla naszego mieszkania.  Oparte są one na niezawodnej i nowoczesnej technologii  Mitsubishi Electric. Gwarantuje to wysoką jakość i wieloletni komfort użytkowania.

Jak działa pompa ciepła?

Pompy ciepła pobierają ciepło z zewnętrznego powietrza, również przy temperaturze zewnętrznej -30°C! Na zewnątrz zamontowana jest jednostka, wyposażona w wentylator(y),  przetłaczający(e) ogromną ilość powietrza tak, abydostarczyć do budynku odpowiednią ilość ciepła. Energia cieplna przekazywana jest do zamontowanych wewnątrz budynku urządzeń, które ogrzewają powietrze w pomieszczeniach, a także zapewniają ciepłą wodę użytkową!

instalacje energooszczędne

ZASADA DZIAŁANIA POMPY CIEPŁA

Pompy ciepła gwarantują pracę nawet przy temperaturach zewnętrznych poniżej -30°C,  zapewniają komfortową temperaturę w ogrzewanych pomieszczeniach (grzejniki lub  klimakonwektory do +55°C, ogrzewanie podłogowe do +45°C) oraz dostarczają ciepłą wodę użytkową (podgrzanie do +60°C). 

Dlaczego warto zainstalować pompy ciepła Mitsubishi Electric?

Decydując się na zakup pompy ciepła, należy pamiętać, że jest to wydatek na wiele lat - warto więc  wybrać takie urządzenie, które spełni oczekiwania i zagwarantuje komfortowe  warunki w domu. Kupując pompę ciepła Mitsubishi Electric otrzymujesz najwyższą jakość urządzeń oraz  zapewnienie komfortowy chwarunków dla ogrzewania i schładzania budynku, przy minimalnych kosztach zarówno instalacji systemu, jak i jego eksploatacji.

Romitex - kompleksowe instalacje energooszczędne dla Twojego domu i firmy.

Masz pytania dotyczące fotowoltaiki, kolektorów słonecznych czy systemów grzewczych? Chcesz umówić się na wycenę prac? Szukasz pogwarancyjnej pomocy fachowców?

Romitex sp. z o.o.
Sadurki 18
24-150 Nałęczów

pon. - pt.
08:00 - 16:00
sob.
08:00 - 13:00
niedz.
08:00 - 16:00